O nás

Informace o provozovateli

Internetovou službu Práce Brigády Praha.cz provozuje gdi, s.r.o. – specialista na online marketing a automatizaci a největší český provozovatel jazykových portálů v České republice a na Slovensku od roku 2001. O jednom z našich projektů se dočtete i v rozhovoru pro TyInternety

Přivedeme zaměstnance z Facebooku

Hlavním benefitem naší služby je , že vaši pracovní nabídku vložíme (bez vaší další práce) opakovaně do velké řady pražských facebookových skupin. Inzerát tak osloví také ty Pražany, kteří by sice uvítali změnu zaměstnání, ale sami práci ještě aktivně nehledají. Svou funkcí je tak propagace práce podobná zveřejnění nabídky práce v některém z pražských časopisů; jen s nesrovnatelně menšími náklady a větším dosahem. Vaše pracovní nabídka se zobrazí na “facebookové zdi” podobně, jako na stránce časopisu, bez aktivního hledání uživatelem. Více o tom, jak vám pomůžeme využít Facebook k získání nových zaměstnanců se dozvíte v krátkém 4 minutovém videu.

 

Video Facebook

Kromě řady pracovních facebookových stránek a skupin provozujeme na Facebooku také stránku českých jazykových škol a lektorů, stránku slovenských jazykových škol a lektorů a českých překladatelů a tlumočníků. Moderujeme skupiny pro studenty jazyků v České republice i na Slovensku. Skupiny jsou otevřeny všem zájemcům a studium a udržování cizího jazyka.

Další obory činnosti

Společnost gdi, s.r.o. se zabývá také hodnocením jazykových škol a recenzím překladatelů a agentur. Doporučuje výborné jazykové školy a překladatele, kteří jsou nejlépe hodnoceni svými klienty. Využijte tyto bezplatné služby při hledání jazykového vzdělávání nebo překladatelských služeb.

GDPR

Máme zpracovánu problematiku ochrany osobních údajů již od roku 2011, od kdy jsme zaregistrováni u Úřadu pro ochranu osobních údajů pod reg. č. 00041545. Proto máme kompetence k práci s osobními údaji žadatelů o práci a plníme předpisy GDPR. Máme také zkušenosti s internetovým marketingem a sociálními sítěmi. Jsme kompetentním partnerem při hledání nových zaměstnanců. 

Spravujeme facebookovou skupinu s nabídkami práce v Praze. Pravidelně do ní přidáváme nové pracovní pozice v Praze a okolí. Připojte se ke skupině a Facebook vám naservíruje aktuální pracovní nabídky.
Facebooková skupina
s nabídkou práce

Brigády v Praze a okolí

Členění brigád dle skutečného místa výkonu v pražském regionu.

Práce pro specifické skupiny pracovníků

Nabídka pracovních míst pro specifické skupiny zaměstnanců, které mají určité časové, zdravotní či jazykové omezení.

Požadavky na práci

Nabídka zaměstnání pro pracovníky, kteří mají specifické požadavky na pracovní podmínky.

Články & zprávy

Představení zaměstnavatelů v Praze a okolí, tipy na zajímavé pracovní pozice a příležitosti. Aktuality z Prahy a okolí. Zprávy a informace týkající se práce a zaměstnání.

FB skupiny v Praze a okolí

Dění ve městě, Rady a tipy

Připojte se do FB skupin v Praze a okolí V Praze a okolí provozujeme řadu facebookových skupin, která vám pomohou...

Číst více >

Nejlepší překladatelé a tlumočníci v Praze a okolí

Všechny články, Zajímavé pracovní příležitosti

Jak vybrat v Praze nejlepšího překladatele nebo tlumočníka... Často jsou firemní HR specialisté pověřeni úkolem, vybrat pro dlouhodobou spolupráci spolehlivého...

Číst více >

Studium a výuka jazyků v Praze

Všechny články, Dění ve městě

Kde se v Praze učí jazyky nejlépe... V Praze působí velká řada jazykových škol a soukromých lektorů, kteří mohou pomoci...

Číst více >

Nabídky práce v Praze a okolí. Přehled pracovních příležitostí pro všechny, kteří chtějí pracovat v místě bydliště. 

Kontaktujte nás

gdi, s.r.o.
+420 516 116 545
www.gdi.cz
info@pracebrigadypraha.cz